Wedstrijden quicklinks |
zat 18 mei - zat 25 mei - zon 26 mei - zat 1 jun - zon 2 jun - zat 8 jun - zon 9 jun - zon 16 jun - |
1 juni | Junioren |
||||||||
Team | Tegen | U/T | Wed.Nr. | Reistijd | Verz | Spel | Locatie | |
MO8-5 |
|
uit |
0 |
08:00 | 08:30 |
|
||
MO10-1 |
|
uit |
0 |
08:15 | 08:45 |
|
||
JO10-1 |
|
thuis |
|
08:30 | 09:00 |
|
||
JO14-3 |
|
thuis |
|
08:30 | 09:00 |
|
||
Fluiten: Eli Dekker en Storm van Dijk | ||||||||
Arbitrage: Jongens O16-2 |
||||||||
JO8-1 |
|
thuis |
|
08:30 | 09:00 |
|
||
MO10-2 |
|
thuis |
|
08:30 | 09:00 |
|
||
MO10-4 |
|
thuis |
|
08:30 | 09:00 |
|
||
MO8-1 |
|
thuis |
|
08:30 | 09:00 |
|
||
MO8-2 |
|
thuis |
|
08:30 | 09:00 |
|
||
MO8-4 |
|
thuis |
|
08:30 | 09:00 |
|
||
MO8-6 |
|
thuis |
|
08:30 | 09:00 |
|
||
MO8-8 |
|
thuis |
|
08:30 | 09:00 |
|
||
MO9-1 |
|
thuis |
|
08:30 | 09:00 |
|
||
MO9-3 |
|
thuis |
|
08:30 | 09:00 |
|
||
MO9-2 |
|
uit |
24 |
08:25 | 09:15 |
|
||
JO9-2 |
|
uit |
|
09:00 | 09:30 |
|
||
MO10-3 |
|
uit |
45 |
08:15 | 09:30 |
|
||
MO8-3 |
|
uit |
55 |
08:05 | 09:30 |
|
||
Let op: Uittenue mee! | ||||||||
MO8-7 |
|
uit |
0 |
09:00 | 09:30 |
|
||
MO9-4 |
|
uit |
19 |
08:45 | 09:30 |
|
||
Let op: Uittenue mee! | ||||||||
MO9-5 |
|
uit |
0 |
09:00 | 09:30 |
|
||
MO16-2 |
|
thuis |
|
09:15 | 10:15 |
|
||
Arbitrage: Dames 2 |
||||||||
JO14-2 |
|
thuis |
|
10:00 | 10:30 |
|
||
Fluiten: Agoston Halmos en Wannes van Koot | ||||||||
Arbitrage: Jongens O18-1 |
||||||||
MO12-2 |
|
uit |
50 |
08:40 | 10:30 |
|
||
MO12-3 |
|
thuis |
|
10:00 | 10:30 |
|
||
Fluiten: Carmen Bijsterbosch en Anne Post | ||||||||
Arbitrage: Meisjes O16-6 |
||||||||
MO12-6 |
|
thuis |
|
10:00 | 10:30 |
|
||
Fluiten: Iza Posthumus en Evelien Gehrels | ||||||||
Arbitrage: Meisjes O16-3 |
||||||||
MO14-7 |
|
uit |
40 |
09:40 | 10:50 |
|
||
JO12-3 |
|
thuis |
|
10:25 | 10:55 |
|
||
Fluiten: Tom Doornbos en Rhune Faber | ||||||||
Arbitrage: Jongens O16-2 |
||||||||
MO12-7 |
|
uit |
65 |
09:40 | 11:30 |
|
||
JO14-1 |
|
thuis |
|
11:10 | 12:10 |
|
||
Fluiten: Aaron Ockels en Ludo Raedts | ||||||||
Arbitrage: Jongens O18-1 Ludo Raets (CS+) fluit met 1 speler uit JO18-1 |
||||||||
JO16-1 |
|
uit |
0 |
11:10 | 12:10 |
|
||
MO14-1 |
|
uit |
0 |
11:10 | 12:10 |
|
||
MO16-9 |
|
uit |
0 |
11:40 | 12:10 |
|
||
MO16-3 |
|
thuis |
|
12:00 | 12:30 |
|
||
Fluiten: Jiska Post en Iris Kok | ||||||||
Arbitrage: Dames 3 |
||||||||
MO16-5 |
|
thuis |
|
12:00 | 12:30 |
|
||
Fluiten: Anne-Mae Brand en Mariƫlle Schouwenaar | ||||||||
Arbitrage: Dames 13 |
||||||||
MO16-6 |
|
thuis |
|
12:00 | 12:30 |
|
||
Fluiten: Luca Kramer en Nilse Kruizinga | ||||||||
Arbitrage: Meisjes O18-3 |
||||||||
MO14-3 |
|
uit |
11 |
12:05 | 12:45 |
|
||
JO12-2 |
|
thuis |
|
11:50 | 12:50 |
|
||
Fluiten: Rosa Verhoof en Dominique Kerkdijk | ||||||||
Arbitrage: Meisjes O16-2 |
||||||||
MO16-8 |
|
uit |
45 |
12:00 | 13:15 |
|
||
Let op: Uittenue mee! | ||||||||
MO12-1 |
|
uit |
0 |
13:00 | 14:00 |
|
||
MO12-4 |
|
uit |
0 |
13:30 | 14:00 |
|
||
JO18-1 |
|
thuis |
|
13:15 | 14:15 |
|
||
MO14-5 |
|
uit |
0 |
13:45 | 14:15 |
|
||
MO18-1 |
|
uit |
0 |
13:20 | 14:20 |
|
||
JO16-2 |
|
thuis |
|
14:00 | 14:30 |
|
||
Arbitrage: Heren 5 |
||||||||
MO14-2 |
|
uit |
11 |
13:35 | 14:45 |
|
||
MO14-8 |
|
uit |
55 |
13:20 | 14:45 |
|
||
Let op: Uittenue mee! | ||||||||
MO16-1 |
|
uit |
24 |
14:25 | 15:45 |
|
||
MO14-6 |
|
uit |
0 |
15:20 | 15:50 |
|
||
MO16-4 |
|
uit |
0 |
15:20 | 15:50 |
|
||
MO14-4 |
|
uit |
0 |
17:10 | 17:40 |
|