Wedstrijden quicklinks

zon 29 jan - zat 4 feb - zon 5 feb - zat 11 feb - zon 12 feb - zat 18 feb - zon 19 feb - zon 5 mrt -


laat schema zien voor  

29 januari | Zaalhockey

Team Tegen U/T Wed.Nr. Reistijd Verz Spel Locatie
H1-zl MHCBeuningen H1 thuis    

 

12:20  12:50  De Spil    
De Spil
Kon. Julianalaan 10
7711KK
NIEUWLEUSEN
H2-zl GHBS H3 uit    

 

09:15  09:45  Europapark    
Europapark
Helperpark 306
9723ZA
GRONINGEN
hal: veld 1
H2-zl G.C.H.C. H2 thuis    

 

11:15  11:45  Europapark    
Europapark
Helperpark 306
9723ZA
GRONINGEN
hal: veld 1
H3-zl GHBS H2 thuis    

 

09:15  09:45  Europapark    
Europapark
Helperpark 306
9723ZA
GRONINGEN
hal: veld 1
H3-zl MHC Roden H3 thuis    

 

12:15  12:45  Europapark    
Europapark
Helperpark 306
9723ZA
GRONINGEN
hal: veld 1
H5-zl Sneeker Mixed Hockey Club H30-1 uit    

 

12:55  13:35  Sportcentrum rug/hg -Zernike complex    
Sportcentrum rug/hg -Zernike complex
Blauwborgje 4
9747AC
GRONINGEN
hal: HG Hal
H5-zl GHBS H7 uit    

 

13:45  14:25  Sportcentrum rug/hg -Zernike complex    
Sportcentrum rug/hg -Zernike complex
Blauwborgje 4
9747AC
GRONINGEN
hal: HG Hal
H7-zl GHBS H5 thuis    

 

13:45  14:25  Sportcentrum rug/hg -Zernike complex    
Sportcentrum rug/hg -Zernike complex
Blauwborgje 4
9747AC
GRONINGEN
hal: HG Hal
H7-zl G.C.H.C. H11 thuis    

 

12:05  12:45  Sportcentrum rug/hg -Zernike complex    
Sportcentrum rug/hg -Zernike complex
Blauwborgje 4
9747AC
GRONINGEN
hal: HG Hal
JO12-12-zl Hoogeveen JO12-1-mix uit    

 

13:25  13:55  Het Activum    
Het Activum
Sportveldenweg 3
7902NX
HOOGEVEEN
JO12-12-zl MHC Roden JO12-1 uit    

 

12:35  13:05  Het Activum    
Het Activum
Sportveldenweg 3
7902NX
HOOGEVEEN
JO12-1-zl GHHC Groningen JO12-1 thuis    

 

15:50  16:25  Hoogkerk    
Hoogkerk
De Verbetering 50
9744DZ
GRONINGEN
JO12-1-zl GHHC Groningen JO12-2 thuis    

 

14:10  14:45  Hoogkerk    
Hoogkerk
De Verbetering 50
9744DZ
GRONINGEN
JO12-2-zl Mixed Hockey Club Leeuwarden JO12-2 uit    

 

12:40  13:10  Leeuwarden Hockey Dome    
Leeuwarden Hockey Dome
Kalverdijkje 68
8924JJ
LEEUWARDEN
JO12-2-zl HC Eelde JO12-2 uit    

 

11:50  12:20  Leeuwarden Hockey Dome    
Leeuwarden Hockey Dome
Kalverdijkje 68
8924JJ
LEEUWARDEN
ZAALBLOK ZAAL Eemsmond MO16-1 Emmen MO16-3 thuis    

 

  18:35  Lewenborg    
Fluiten: Mieke Koeleman en Marieke de Sevaux
Arbitrage: Dames 8-zaal
Lewenborg
Kajuit 323
9733CX
GRONINGEN
hal: veld 1
ZAALBLOK ZAAL HCSO MO18-11-C Groningen MO18-5 thuis    

 

  18:05  Hoogkerk    
Hoogkerk
De Verbetering 50
9744DZ
GRONINGEN
ZAALBLOK ZAAL Graspiepers MO12-1 Leeuwarden MO12-2 thuis    

 

  13:05  Hoogkerk    
Fluiten: Charlotte Speel en Polly Bens
Arbitrage: MO16-1-zaal
Hoogkerk
De Verbetering 50
9744DZ
GRONINGEN
hal: veld 1
ZAALBLOK ZAAL Hoogeveen MO12-1 Eelde MO12-2 thuis    

 

  16:05  Lewenborg    
Lewenborg
Kajuit 323
9733CX
GRONINGEN
ZAALBLOK ZAAL Eelde MO9-2 HCW (Winschoten) MO9-1-mix thuis    

 

  14:30  Beijum    
Beijum
Amkemaheerd 293
9736BV
GRONINGEN
ZAALBLOK ZAAL HCW (Winschoten) MO9-1-mix Groningen MO9-3 thuis    

 

  15:00  Beijum    
Beijum
Amkemaheerd 293
9736BV
GRONINGEN
ZAALBLOK ZAAL Eelde MO9-2 Groningen MO9-3 thuis    

 

  14:00  Beijum    
Beijum
Amkemaheerd 293
9736BV
GRONINGEN
ZAALBLOK ZAAL Quick Stick MO9-2 Eelde MO9-2 thuis    

 

  12:30  Beijum    
Beijum
Amkemaheerd 293
9736BV
GRONINGEN
ZAALBLOK ZAAL Eelde MO9-1 Quick Stick MO9-2 thuis    

 

  11:00  Beijum    
Beijum
Amkemaheerd 293
9736BV
GRONINGEN
ZAALBLOK ZAAL Roden MO9-1 Quick Stick MO9-2 thuis    

 

  11:30  Beijum    
Beijum
Amkemaheerd 293
9736BV
GRONINGEN
ZAALBLOK ZAAL Eelde MO9-1 Roden MO9-1 thuis    

 

  10:30  Beijum    
Beijum
Amkemaheerd 293
9736BV
GRONINGEN
ZAALBLOK ZAAL Dash D2 Eelde D2 thuis    

 

  17:10  Beijum    
Beijum
Amkemaheerd 293
9736BV
GRONINGEN
ZAALBLOK ZAAL Groningen JO12-1 Groningen JO12-2 thuis    

 

  15:35  Hoogkerk    
Hoogkerk
De Verbetering 50
9744DZ
GRONINGEN
ZAALBLOK ZAAL Hoogeveen MO10-1-mix HVA MO10-3 thuis    

 

  14:25  Europapark    
Europapark
Helperpark 306
9723ZA
GRONINGEN
ZAALBLOK ZAAL GCHC H2 Roden H3 thuis    

 

  10:45  Europapark    
Europapark
Helperpark 306
9723ZA
GRONINGEN
hal: veld 1
D12-zl GHBS D14 thuis    

 

15:25  16:05  Sportcentrum rug/hg -Zernike complex    
Sportcentrum rug/hg -Zernike complex
Blauwborgje 4
9747AC
GRONINGEN
D12-zl G.C.H.C. D8 uit    

 

14:35  15:15  Sportcentrum rug/hg -Zernike complex    
Sportcentrum rug/hg -Zernike complex
Blauwborgje 4
9747AC
GRONINGEN
D14-zl GHBS D12 uit    

 

15:25  16:05  Sportcentrum rug/hg -Zernike complex    
Sportcentrum rug/hg -Zernike complex
Blauwborgje 4
9747AC
GRONINGEN
D14-zl G.C.H.C. D8 uit    

 

16:15  16:55  Sportcentrum rug/hg -Zernike complex    
Sportcentrum rug/hg -Zernike complex
Blauwborgje 4
9747AC
GRONINGEN
D20-zl G.C.H.C. D16 uit    

 

17:05  17:45  Sportcentrum rug/hg -Zernike complex    
Sportcentrum rug/hg -Zernike complex
Blauwborgje 4
9747AC
GRONINGEN
hal: HG Hal
D20-zl Winschoten D1 uit    

 

17:55  18:35  Sportcentrum rug/hg -Zernike complex    
Sportcentrum rug/hg -Zernike complex
Blauwborgje 4
9747AC
GRONINGEN
hal: HG Hal
D24-zl GHBS D30 uit    

 

17:15  18:00  Beijum    
Beijum
Amkemaheerd 293
9736BV
GRONINGEN
hal: veld 1
D24-zl HC Eelde D2 uit    

 

15:35  16:20  Beijum    
Beijum
Amkemaheerd 293
9736BV
GRONINGEN
hal: veld 1
D2-zl O.H.C. Bully D2 uit    

 

11:10  11:40  De Spil    
De Spil
Kon. Julianalaan 10
7711KK
NIEUWLEUSEN
D30-zl GHBS D24 thuis    

 

17:15  18:00  Beijum    
Beijum
Amkemaheerd 293
9736BV
GRONINGEN
hal: veld 1
D30-zl MHC Dash D2 thuis    

 

14:45  15:30  Beijum    
Beijum
Amkemaheerd 293
9736BV
GRONINGEN
hal: veld 1
D34-zl Hoogeveen D2 uit    

 

09:15  09:45  Het Activum    
Het Activum
Sportveldenweg 3
7902NX
HOOGEVEEN
hal: veld 1
D34-zl HHC Quick Stick D2 thuis    

 

10:05  10:35  Het Activum    
Het Activum
Sportveldenweg 3
7902NX
HOOGEVEEN
hal: veld 1
D4-zl Union D3 thuis    

 

11:10  11:40  De Spil    
De Spil
Kon. Julianalaan 10
7711KK
NIEUWLEUSEN
MO10-1-zl Mixed Hockey Club Leeuwarden MO10-1 thuis    

 

10:20  10:50  Leeuwarden Hockey Dome    
Leeuwarden Hockey Dome
Kalverdijkje 68
8924JJ
LEEUWARDEN
MO10-1-zl de Graspiepers MO10-2-mix uit    

 

09:40  10:10  Leeuwarden Hockey Dome    
Leeuwarden Hockey Dome
Kalverdijkje 68
8924JJ
LEEUWARDEN
MO10-3-zl GHHC Groningen MO10-3 thuis    

 

09:40  10:10  Quicksilver Sporthal    
Quicksilver Sporthal
Sportlaan 1
9801KZ
ZUIDHORN
hal: veld 1
MO10-3-zl MHC Westerkwartier MO10-2 uit    

 

09:00  09:30  Quicksilver Sporthal    
Quicksilver Sporthal
Sportlaan 1
9801KZ
ZUIDHORN
hal: veld 1
MO10-strt-zl Hoogeveen MO10-1-mix thuis    

 

13:15  13:45  Europapark    
Europapark
Helperpark 306
9723ZA
GRONINGEN
MO10-strt-zl H.V.A. MO10-3 thuis    

 

14:35  15:05  Europapark    
Europapark
Helperpark 306
9723ZA
GRONINGEN
MO12-2-zl de Graspiepers MO12-1 thuis    

 

13:20  13:55  Hoogkerk    
Fluiten: Charlotte Speel en Nora Witvoet
Arbitrage: MO16-1-zaal
Hoogkerk
De Verbetering 50
9744DZ
GRONINGEN
hal: veld 1
MO12-2-zl Mixed Hockey Club Leeuwarden MO12-2 thuis    

 

11:40  12:15  Hoogkerk    
Fluiten: Nynke van Luyn en Polly Bens
Arbitrage: MO16-1-zaal
Hoogkerk
De Verbetering 50
9744DZ
GRONINGEN
hal: veld 1
MO12-5-zl HC Eelde MO12-2 thuis    

 

16:25  16:55  Lewenborg    
Lewenborg
Kajuit 323
9733CX
GRONINGEN
MO12-5-zl Hoogeveen MO12-1 thuis    

 

14:45  15:15  Lewenborg    
Lewenborg
Kajuit 323
9733CX
GRONINGEN
MO12-6-zl HC Eelde MO12-4 uit    

 

10:00  10:35  Hoogkerk    
Arbitrage: MO16-8-zaal
Hoogkerk
De Verbetering 50
9744DZ
GRONINGEN
hal: veld 1
MO12-6-zl GHBS MO12-9 thuis    

 

09:10  09:45  Hoogkerk    
Arbitrage: MO16-8-zaal
Hoogkerk
De Verbetering 50
9744DZ
GRONINGEN
hal: veld 1
MO12-8-zl Mixed Hockey Club Leeuwarden MO12-3 uit    

 

10:40  11:10  Leeuwarden Hockey Dome    
Leeuwarden Hockey Dome
Kalverdijkje 68
8924JJ
LEEUWARDEN
MO12-8-zl Sneeker Mixed Hockey Club MO12-5 uit    

 

09:50  10:20  Leeuwarden Hockey Dome    
Leeuwarden Hockey Dome
Kalverdijkje 68
8924JJ
LEEUWARDEN
MO12-9-zl HC Eelde MO12-4 thuis    

 

10:50  11:25  Hoogkerk    
Arbitrage: MO16-8-zaal
Hoogkerk
De Verbetering 50
9744DZ
GRONINGEN
hal: veld 1
MO12-9-zl GHBS MO12-6 uit    

 

09:10  09:45  Hoogkerk    
Arbitrage: MO16-8-zaal
Hoogkerk
De Verbetering 50
9744DZ
GRONINGEN
hal: veld 1
MO14-12-zl HC Eelde MO14-1 thuis    

 

09:25  10:20  De Timp    
De Timp
Thorbeckelaan 2
9402ER
ASSEN
MO14-12-zl H.V.A. MO14-2 uit    

 

08:35  09:30  De Timp    
De Timp
Thorbeckelaan 2
9402ER
ASSEN
MO14-5-zl MHC Coevorden MO14-1 uit    

 

10:40  11:10  Swaneburg    
Swaneburg
Pampert 2
7742VV
COEVORDEN
MO14-5-zl GZG Hardenberg MO14-1 thuis    

 

09:50  10:20  Swaneburg    
Swaneburg
Pampert 2
7742VV
COEVORDEN
MO14-7-zl MHC Roden MO14-2 uit    

 

11:25  11:55  De Hullen    
De Hullen
Ceintuurbaan Zuid 6
9301HX
RODEN
hal: hal B
MO14-7-zl HC Eelde MO14-3 thuis    

 

12:15  12:45  De Hullen    
De Hullen
Ceintuurbaan Zuid 6
9301HX
RODEN
hal: hal B
MO16-12-zl MHC Westerkwartier MO16-1 uit    

 

15:10  15:40  Quicksilver Sporthal    
Quicksilver Sporthal
Sportlaan 1
9801KZ
ZUIDHORN
MO16-12-zl H.V.A. MO16-1 uit    

 

14:20  14:50  Quicksilver Sporthal    
Quicksilver Sporthal
Sportlaan 1
9801KZ
ZUIDHORN
MO16-2-zl MHC Dash MO16-1 uit    

 

11:55  12:50  De Timp    
Let op: Uittenue mee!   
De Timp
Thorbeckelaan 2
9402ER
ASSEN
hal: veld 1
MO16-2-zl H.V.A. MO16-2 uit    

 

12:45  13:40  De Timp    
De Timp
Thorbeckelaan 2
9402ER
ASSEN
hal: veld 1
MO16-3-zl Mixed Hockey Club Leeuwarden MO16-2 uit    

 

11:35  12:50  Splitting    
Splitting
Noorderdiep 123 A
9521BC
NIEUW-BUINEN
MO16-3-zl HCSO MO16-1-mix uit    

 

12:25  13:40  Splitting    
Splitting
Noorderdiep 123 A
9521BC
NIEUW-BUINEN
MO16-5-zl Eemsmond MO16-1 thuis    

 

18:55  19:25  Lewenborg    
Fluiten: Marieke de Sevaux en Tessa Lindeboom
Arbitrage: Dames 8-zaal
Lewenborg
Kajuit 323
9733CX
GRONINGEN
hal: veld 1
MO16-5-zl Hockeyclub Emmen MO16-3 thuis    

 

17:15  17:45  Lewenborg    
Fluiten: Mieke Koeleman en Tessa Lindeboom
Arbitrage: Dames 8-zaal
Lewenborg
Kajuit 323
9733CX
GRONINGEN
hal: veld 1
MO16-7-zl HC Winsum MO16-1 uit    

 

10:30  11:25  Ripperdahal    
Ripperdahal
Hamrik 4
9951JH
WINSUM GN
MO16-7-zl HC Bedum MO16-1-mix uit    

 

09:40  10:35  Ripperdahal    
Ripperdahal
Hamrik 4
9951JH
WINSUM GN
MO18-1-zl Hockey Club Rotterdam MO18-1 uit    

 

10:40  11:10  Valkenhuizen Arnhem    
Let op: Uittenue mee!   
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA
ARNHEM
MO18-2-zl HC Eelde MO18-1 thuis    

 

14:50  15:20  Sportcomplex BEA (Beatrixoord)    
Sportcomplex BEA (Beatrixoord)
Kerklaan 36 naast
9751NN
HAREN GN
hal: veld 1
MO18-2-zl GHHC Groningen MO18-2 uit    

 

14:00  14:30  Sportcomplex BEA (Beatrixoord)    
Sportcomplex BEA (Beatrixoord)
Kerklaan 36 naast
9751NN
HAREN GN
hal: veld 1
MO18-5-zl Eemsmond MO18-1 uit    

 

12:10  13:05  Ripperdahal    
Ripperdahal
Hamrik 4
9951JH
WINSUM GN
MO18-5-zl HC Winsum MO18-1 uit    

 

13:00  13:55  Ripperdahal    
Ripperdahal
Hamrik 4
9951JH
WINSUM GN
MO18-6-zl GHHC Groningen MO18-5 thuis    

 

18:20  18:55  Hoogkerk    
Hoogkerk
De Verbetering 50
9744DZ
GRONINGEN
MO18-6-zl HCSO MO18-11-C thuis    

 

16:40  17:15  Hoogkerk    
Hoogkerk
De Verbetering 50
9744DZ
GRONINGEN
MO18-7-zl MHC Dash MO18-2 thuis    

 

11:20  12:20  Sportstad Heerenveen    
Sportstad Heerenveen
Abe Lenstra boulevard 23 Q
8448JA
HEERENVEEN
hal: veld 2 (achterin)
MO18-7-zl HHC Quick Stick MO18-2 uit    

 

10:30  11:30  Sportstad Heerenveen    
Sportstad Heerenveen
Abe Lenstra boulevard 23 Q
8448JA
HEERENVEEN
hal: veld 2 (achterin)
MO9-2-zl Winschoten MO9-1-mix uit    

 

12:45  13:30  Beijum    
Beijum
Amkemaheerd 293
9736BV
GRONINGEN
MO9-2-zl HC Eelde MO9-1 thuis    

 

11:15  12:00  Beijum    
Beijum
Amkemaheerd 293
9736BV
GRONINGEN
MO9-2-zl GHHC Groningen MO9-3 uit    

 

12:15  13:00  Beijum    
Beijum
Amkemaheerd 293
9736BV
GRONINGEN
MO9-2-zl MHC Roden MO9-1 uit    

 

09:15  10:00  Beijum    
Beijum
Amkemaheerd 293
9736BV
GRONINGEN